G-Team actief op Nederlands kampioenschap

27-05-2007

Tijdens het Pinksterweekeinde wordt in Emmeloord het Open Nederlands Kampioenschap voor mensen met een beperking gehouden. Een afvaardiging van het G-team van Attila is bij het evenement aanwezig.

Sven van de Hout leverde de meest opvallende prestaties. Hij verbeterde op de eerste dag van het kampioenschap twee persoonlijke records. Sven legde de 200 meter af in 27.67 seconden, bijna een seconde sneller dan zijn oude toptijd. Bij het verspringen sprong Sven ruim 40 centimeter verder dan zijn vorige beste prestatie. Zijn vorige beste prestatie van 4.17 meter werd ruimschoots verbeterd naar 4.60 meter.

Helaas viel Sven met zijn nieuwe records niet in de prijzen. Bij zowel de 200 meter als het verspringen werd de atleet van Attila vijfde.

Op tweede Pinksterdag staan voor de atleten van Attila nog het hoogspringen, de 100 meter en de 400 meter op het programma.


< Terug naar nieuwsoverzicht




Loket.nl Rabobank Tilburg
QForma

 
Site by QForma